blog
nowe wpisy
15-Luty-2019 (18.26), autor: Jan Drechsler

#20598. Miażdżenia

Polscy skoczkowie zmiażdżyli rywali, tak przynajmniej skomentowali ich występ niektórzy komentatorzy sportowi. Odbył się turniej drużynowy w Willingen i co prawda nasi uzyskiwali super wyniki, ale nikt nikogo nie skoczył z góry, więc o miażdżeniu w sensie fizycznym mowy być nie może. Tyle żartów, a na poważnie, to chciałbym zmiażdżenia na Mistrzostwach Świata. Jest możliwe, ale wiadoma jest także możliwość niespodzianki. Nie należy nastawiać się na konieczność wygranej. Inni też są świetni.

Politycy w dalszym ciągu miażdżą się argumentami, a komentatorzy często podsycają chamstwem tę masakrę. Nie mam na myśli tylko polskich speców od chybionego rzucania błotem. Cieszę się ze swojego światka, do którego zawsze mogę wrócić.

Wczoraj na koncercie z okazji walentynek Milena zmiażdżyła nas śpiewem. Dziewczyna ma ogromny zasób możliwości, dobrze szlifowany talent i tylko należy ją wspierać, nie przeszkadzać. Zresztą inne solistki też są świetne, ale… ale wczoraj nie występowały.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.