blog
nowe wpisy
10-Marzec-2019 (18.37), autor: Jan Drechsler

#20909. Miało być...

Było miło, ale inaczej zaplanowałem niedzielę, a precyzując - zdałem się na pomysły Agnieszki. Jednak wszystko wzięło w łeb po telefonach moich ukochanych synów. Rodzinka Mateusza przyjechała do Ptakowic i moi synowie doszli do wniosku, że należy pojechać do Parku Wodnego ze swoimi pierworodnymi i z dziadkiem. Marta i Staszek są już tak dorośli, że pobyt w tym przybytku jest cudownie spęczonym czasem. Miało być dzisiaj inaczej, a było jeszcze lepiej.

Gdy wracaliśmy do Zbrosławic, przy nasypie kolejowym, tam gdzie wyburzony został most kolejowy, stał radiowóz z włączonymi stroboskopami. Chyba łapali odważnych, którzy chcieli sobie skrócić drogę. Komuś miało być bliżej, a zrobiło się drożej.

Skończyłem cykl “Sonetów Carnalla”. Na początku był jeden, to zrozumiałe, potem miało sześć, a w końcu dałem się wciągnąć w serwisową grę. Skoro jest dwanaście filiżanek, to tyle miałem napisać sonetów. Napisałem, teraz tylko (tylko!) korekta i kolejna praca zostaje wpisana w mój życiorys.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.