blog
nowe wpisy
08-Maj-2019 (21.33), autor: Jan Drechsler

#21768. Miasto Ogrodów

​Co to takiego nie każdy musi wiedzieć, przecież nie ma obowiązku znać wszystkich instytucji kultury. Zwłaszcza kiedy nie mieszka się w Katowicach.

Kolega opowiadał, że ktoś miał wątpliwości, czy pójść, bo w majowy wieczór może być załamanie pogody i co wtedy? Ma ze sobą wziąć parasol?

Tak á propos Katowic, to dzisiaj znowu nagrywaliśmy kolejny program promujący spektakl. Pod Pomnikiem Powstańców Śląskich. Mam już z lekka dosyć opowieści na temat utworu. Już chciałbym, żeby było po premierze.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.