blog
nowe wpisy
10-Wrzesień-2017 (15.52), autor: numer 16

#12930. mieszane/gwarki/kataklizmy…

bardzo udane tarnogorskie gwarki dobiegaja konca…. przede wszystkim pogoda dopisala, a zacznie dopiero padac po 21-ej….frekwencja najwieksza od 60 lat, tak samo jak ilosc pasazerow w warszawie na lotnisku szopena od 83 lat….jak jeden z blogerow napisal ze, 83 lata temu lotnisko bylo wieksze niz teraz!!!

aktualny weekend w usa jest urozmaicony informacjami z huraganu Irma…. to sa nie zaplanowane programy telewizyjne… floryda to stan ktory jest zamieszkaly w wiekszosci przez emerytow ze wzgledu na przyjazne rzeczy wiazace ze staroscia… ale jak w zyciu bywa wszystko ma swje plusy i minusy…. czasami te minusy okazuja sie tak upierdliwe ze, to wszystko jest nic nie warte….zamienil stryjek siekierke na kijek…

to tyle na koniec gwarkow i kataklizmow, mkk.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.