blog
nowe wpisy
03-Styczeń-2020 (18.46), autor: Jan Drechsler

#25297. Miło

Na początku roku słyszy się wiele życzeń, które raczej są grzecznościowymi zwrotami, niż prawdziwie przemyślaną przesyłką dobrodziejstw. Oczywiście, ze miło jest, kiedy znajoma osoba pamięta o nas i zapewnia, że chciałaby, aby działo nam się dobrze.

Mnie dzisiaj spotkała niespodzianka podczas noworocznego spotkania tarnogórskiej Solidarności. Zostałem nagrodzony za utwór, który napisałem na sierpniowe obchody 39 rocznicy strajku w FAZOS-ie. Dobrze, że stałem, bo gdybym siedział, spadłbym z krzesła. Te podziękowanie traktuję jako dobrą wróżbę na kolejne dni 2020 roku.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.