blog
nowe wpisy
02-Grudzień-2017 (20.08), autor: Jan Drechsler

#14242. Mistrzostwa

W sprawie rosyjskiego Mundialu wiemy wszystko, ale niewiele. Polska grać będzie z Senegalem, Kolumbią i Japonią, są nawet wyznaczone miejsca i godziny gry - to jest wiadome. Po stronie “niewiele” stoją wyniki rozgrywek w grupie H, czyli tej naszej. Nikt prorokiem nie jest, na Mistrzostwach Świata słabych drużyn nie ma. Nasza drużyna prowadzona jest dobrze, liczyć należy na sukces.

Tak, sukces w każdym przypadku, czyli nawet wtedy, gdy coś nie wyjdzie nie po myśli. Sport jest ważny dla zwycięzców, a jeszcze ważniejszy dla zwyciężonych, ale niepokonanych.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.