blog
nowe wpisy
13-Sierpień-2018 (20.54), autor: Jan Drechsler

#18015. Mistrzostwo

​Medali przywieźli worek. Mam na myśli lekkoatletów, którzy byli prawdziwymi mistrzami w Berlinie. Nie o nich chciałbym pisać, bo ich mistrzostwo jest bezdyskusyjne.

Dla mnie mistrzem stał się pewien pan, który dokonał mistrzowskiego parkowania przed marketem w Zbrosławicach. Wyszedłem ze sklepu i żuchwa mi opadła na klatkę piersiową. Gość ustawił auto tak, że nie byłem w stanie uchylić drzwi. Ciśnienie podniosło mi się do granicy patologicznej.

“Już ja sobie ulżę, niech no tylko wyjdziesz!” - pomyślałem.

- Co, nie może pan wejść? - zapytał z uśmiechem osobnik idąc z naręczem zakupów.

- Jakoś nie! Cieszę się, kiedy uznają mnie za szczupłego, ale zapewniam, że takim nie jestem. Podejrzewam, że ma pan prawo jazdy, ale prócz tego trzeba mieć jeszcze wyobraźnię - powiedziałem, a potem zdziwiony stwierdziłem, że jeszcze nie widziałem tak szybko znikającego z parkingu klienta. Jak dla mnie - mistrz.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.