blog
nowe wpisy
06-Styczeń-2018 (21.04), autor: Jan Drechsler

#14750. Mistrzowie

​Kogo nie nazwać mistrzem jak nie Kamila Stocha. Wygrał czwarty konkurs skoków w Turnieju Czterech Skoczni, a przy okazji został liderem Pucharu Świata. Jest w formie, co dobrze prognozuje na przyszłość. Jego główny przeciwnik, czyli Freitag leczy skutki upadku, ale nie można wysnuwać wniosków, że nie zagrozi naszemu skoczkowi. Przypomnieć należy sobie, co stało się, kiedy Simon Ammann zaliczył niebezpieczny upadek, a potem rozprawił się z Małyszem.

Skoków dzisiaj nie oglądałem, bo byłem na Koncercie Noworocznym w kościele na Osadzie Jana. Kamiliańska Orkiestra zagrała przepięknie, a dla mnie Olek König jest mistrzem tarnogórskiej batuty albo i lepiej. Wielkie brawa!

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.