blog
nowe wpisy
11-Luty-2019 (19.22), autor: Jan Drechsler

#20547. Mogę odetchnąć

​Skład zespołu na majową premierę został ustalony i zaakceptowany. Mogę odetchnąć, bo chociaż organizacyjnie nie do mnie należą sprawy związane z wokalami, to pewne problemy także muszą być przeze mnie rozwiązywane. W miarę możliwości oczywiście. Jak się okazało te możliwości spowodowały, że ostatni męski wokal jest obsadzony.

Teraz faktycznie mogę odetchnąć, jechać z Szymonem popływać. Relaks w wodzie jest najlepszy po zwariowaniu albo po całodziennym zawirowaniu.

Inna sprawa, czy po powrocie będę jeszcze mógł oddychać, bo dzień był wyczerpujący.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.