blog
nowe wpisy
08-Grudzień-2019 (19.31), autor: Jan Drechsler

#24976. Można oglądać!

Nastąpiło oficjalne otwarcie wystawy moich szopek Muzeum Powstań Śląskich w Świętochłowicach. Mają się świetnie, są wyeksponowane w szafkach za szkłem, lepszego miejsca nie mogły się doczekać. Nie ukrywam, że jestem bardzo zadowolony, bo jeden z moich corocznych obowiązków został spełniony. Wróży to dobrym, o ile nie bardzo dobrym rokiem następnym.

Oczywiści, że szopki zostały już wyeksponowane wcześniej i podobno cieszą się wielkim zainteresowaniem. Wiadomo, sposób i materiał z jakiego powstają budzą ciekawość. Natomiast ja po raz kolejny muszę tłumaczyć jak to się robi, skąd biorę wzory i kto mi pokazał jak to robić. Nikt mi nie pokazywał, są to moje pomysły, jeśli ktoś chce robić podobnie, to proszę bardzo. Nawet cieszyłbym się posiadając naśladowców.

Z rok wystawa ma się odbyć w Tarnowskich Górach. Już teraz szykuję się, bo plan jest ambitny, a czasu niewiele zostało. Tak, bo jeśli będę wykonywał prace w tempie tegorocznym, to może skończę jedną z tarnogórskimi motywami.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.