blog
nowe wpisy
21-Luty-2020 (22.34), autor: Jan Drechsler

#25985. Mucha

​Zobaczyłem fruwającą muchę, co nie jest zjawiskiem niezrozumiałym, bo w życiu widziałem ogromną ilość owadów w różnej fazie ruchu. Niecodziennością można nazwać to, że w lutym raczej owadów nie widać. Przynajmniej tego typu co symbol natręctwa.

Czyżby zbliżała się wiosna? Jasne, że się zbliża, bo dni są coraz dłuższe, ale chodzi mi o wiosnę w znaczeniu przyrodniczym. Pierwsza jaskółka wiosny nie czyni, a jak to się ma do aktywności muchy? Nie wiem, ale gdyby teraz przyfrunęła pierwsza jaskółka, mogłaby się muchą posilić.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.