blog
nowe wpisy
06-Luty-2018 (21.58), autor: Jan Drechsler

#15293. Na bakier

​Było dzisiaj trochę na bakier z kilkoma sprawami. No, cóż zrobić! Nawet gdybym pracował w przedszkolu, miałbym też dorosłe zgryzoty. A tak po prawdzie wydaje mi się nieraz, że w tym przybytku niedorosłości pracuję.

Poprawiam sobie samopoczucie wszelkimi, dostępnymi środkami. Efekty są znakomite, a kiedy się wyśpię, zapomnę o bzdurach, bo przecież każdy problem to bzdura. Wystarczy tylko wyprostować kark i wtedy człowiek odkrywa, że wcale śmieszny berecik codzienności nie był na bakier.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.