blog
nowe wpisy
24-Marzec-2019 (11.16), autor: Jan Drechsler

#21100. Na łonie natury

Mazurski pobyt to błogosławiona możliwość wyboru pomiędzy dobrym towarzystwem i wspaniałą samotnością. Ona jest matką głębokiej ciszy dającej szansę na swobodny przelot myśli. Analiza niedawnej przeszłości, snucie planów na przyszłość, tutaj wszystko się udaje, wszystko jest lekkie jak wicherek znad pól. A problemy?

Mój szwagier powtórzył mi słowa persony ważnej w polityce polskiej. Problemy dzielą się na dwa rodzaje, takie, które rozwiążą się same i takie, których nikt nie rozwiąże. To stwierdzenie jest echem z łona natury. Czasami trzeba pojechać nieco dalej od domu, żeby dowiedzieć się prawdy.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.