blog
nowe wpisy
06-Kwiecień-2019 (21.49), autor: Jan Drechsler

#21331. Na zakupach

​Całkiem pomieszało mi się w głowie na starość. Zwykle trzeba mnie było parą koni wyciągać na zakupy, a obecnie ja namawiam Agnieszkę. Pewnie dlatego, że kiedy jedziemy kupić coś dla niej, zwykle ja wracam z nowymi spodniami albo butami, a ona… z przekonaniem, że musi sama wybrać, bo ze mną nie potrafi się zdecydować.

Dzisiaj byłem pewny swego, miałem głębokie przeczucie, że w gliwickiej Arenie stanę się właścicielem nowych dżinsów. A tu masz! Pełen sukces Królowej Matki! Weszła do sklepu i już w drzwiach była na 100% pewna, że kupi sobie płaszcz wiosenny. Faktycznie, krój niezły, kolor też, więc na niedzielę będzie wystrojona.

Chociaż dobrze żonie życzę, to zrobiło mi się nieswojo, że nie spełniła się moja wizja. W konsekwencji nie dałem się namówić na nowe buty. Dopiero dres z Decathlonu poprawił mi nastrój.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.