blog
nowe wpisy
11-Sierpień-2017 (20.10), autor: Jan Drechsler

#12516. Nawałnica

Wczorajsza wieczorna nawałnica mogła nieco człowieka wystraszyć. Wiało jakby miał przyfrunąć anioł śmierci głoszący koniec świata. Tak trzaskało po dachu, że byłem przekonany, iż większość dachówek obsuwa się i rano zobaczę wielkie dziury w pokryciu domu.

Wstałem wcześnie i wyszedłem przed dom. Nie zobaczyłem ruiny. Stukania na dachu były spowodowane przez zerwane gałęzie brzóz rosnących na naszej działce.

Jadać do pracy widziałem efekty niebiańskiego dmuchania. Powalone drzewa, połamane grube konary. Strach pomyśleć co stałoby się, gdyby taka niespodzianka spadła komuś na samochód.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.