blog
nowe wpisy
18-Czerwiec-2018 (20.07), autor: Jan Drechsler

#17274. Nerwowo

​Tydzień zaczął się szeregiem niespodzianek, które mogły zepsuć humor, wprowadzić nerwowość w działania. Zwłaszcza brak opanowania, wyprowadzanie z równowagi prowadzą do radykalizacji decyzji w negatywnym tego słowa znaczeniu. Problemy zdarzają się, a szarpanie się z przeciwnościami losu w sposób nieprzemyślany wcale nie rozwiązują zagadnienia.

Nie jestem przesądny i wcale nie uważam, że jutro wszystko się powtórzy, że znowu zamiast dobrej kawy, ktoś swoim postępowaniem niedobrze podniesie mi ciśnienie. Na wszelki wypadek kawę odłożę na później, a najpierw zajmę się kontaktami międzyludzkimi.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.