blog
nowe wpisy
18-Październik-2017 (18.25), autor: Jan Drechsler

#13491. Niby dobrze

​Niezadowolenie z całokształtu dnia nie powinno w ogóle nastąpić, a jednak zejście do poziomu niezadowolenia jest widoczne. Niby wszystko przebiega dobrze, ale brakuje mi konkretnego efektu, akcentu, który będzie przypieczętowaniem pracy.

Najlepiej gdybym coś zakończył, najlepiej gdyby to była jedna z szopek, najlepiej ta, której nie byłem w stanie dopracować na ubiegłoroczną wystawę. Figurki leżą smętnie na stole, należałoby je tylko jakość przyodziać, a przede wszystkim dorobić postać najważniejszą, choć najmniejszą.

Podtrzymuję się na duchu wpajając sobie, że niby dobrze, to nie jest całkiem źle. Tłumaczenie się przed samym sobą jest ostatnią deską ratunku przed zniechęceniem. Złapię się tej deski i jakoś dopłynę do końca dnia.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.