blog
nowe wpisy
05-Listopad-2018 (21.29), autor: Jan Drechsler

#19284. Nic ciekawego

​Patrzę w ekran laptopa i stwierdzam, że nic ciekawego nie dzieje się. Rozliczenia miesięczne zrobiłem bez większego zachodu, chociaż czas świąteczny mógł pokrzyżować plany. Biuro rachunkowe odwiedziłem wręczając październikowe kwity, powinienem to zrobić do 5-tego, więc zmieściłem się w terminie. Na basenie przepłynąłem prawie kilometr, niby mógłbym więcej, ale po co, skoro dłuższe pływanie robi się nudne, a jutro też podobno jest dzień.

Kolejny utwór już mam prawie gotowy, a zadeklarowałem skończenie do 15 listopada, czyli faktycznie żadnej sensacji, wszystko w normie i spokoju. Dochodzę do wniosku, że nic ciekawego w życiu się nie dzieje… i niech tak zostanie!

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.