blog
nowe wpisy
10-Wrzesień-2019 (15.55), autor: Jan Drechsler

#23570. Nie bawię się w to!

​Dzisiaj w pewnym momencie zaczęły napływać do mnie poprzez Facebooka odpowiedzi na niby przeze mnie wysłaną wiadomość. Nie bawię się w to, trollowanie uważam za paskudny sposób szerzenia zamieszania w sieci, a w konsekwencji w układach międzyludzkich.

Dlatego, gdzie tylko się da, przekazuję informację, że do nikogo nie wysyłałem żadnych fałszywych wiadomości, poleceń, ani zachęt do obejrzenia strony internetowej.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.