blog
nowe wpisy
08-Sierpień-2019 (21.03), autor: Jan Drechsler

#23118. Nie było fatalnie

​Trochę spanikowałem wczoraj. Prądu nie było, ale nie było fatalnie, zwykle wyłącza się na kilka godzin. Pewnie, że mogłem dopisać coś jeszcze, ale tak naprawdę po co? Dzisiaj też był dzień, tyle się wydarzyło, a teraz patrzę w komputer i nie wiem, o czym najważniejszym napisać.

Chyba o tym, że chciałem wyręczyć Agnieszkę i pojechałem po Martę do biblioteki. Ona jest tam obecnie na półkoloniach. Stałem ze znajomymi w drzwiach, a ona tak zawzięcie rozmawiała z koleżanką i jedną panią, że mnie nie poznała. Ale się doczekałem. Albo ona była tak zaabsorbowana rozmową z towarzystwem, albo ja jestem taki niewyraźny.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.