blog
nowe wpisy
12-Marzec-2019 (15.37), autor: Jan Drechsler

#20953. Nie było źle

Wszelkie wczorajsze prognozy dotyczące naprawy linii energetycznej okazały się błędne. I do tego błędne pozytywnie, to oznacza, że prąd pojawił się znacznie prędzej, a mój dzień skupienia zamienił się w godzinne medytacje na temat “co by tu zrobić?”.

Tytuł w wersji czasu teraźniejszego dotyczyć może normalności na mojej ulicy. Wszelkie płotki, szlabany, znaki drogowe i inne przeszkody zniknęły. Jednym zdaniem - droga do Tarnowskich Gór jest otwarta.

Wypadałoby dodać wersję czasu przyszłego dzisiejszego tytułu. Mam wrażenie, że nie będzie źle na kolejnej próbie spektaklu. Wieczór zapowiada się znakomicie, ale… nie chwalmy, bo okoliczności bywają nieprzewidywalne. Do niedalekiej przyszłość z optymistycznym akcentem mogę dodać jutrzejszy wyjazd do Katowic na szkolenie. No, jakoś trzeba podtrzymywać się na duchu.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.