blog
nowe wpisy
20-Luty-2020 (19.44), autor: Jan Drechsler

#25973. Nie było rekordu!

​Chciałem w tym roku pobić rekord jedzenia pączków w tłusty czwartek. Nie udało się! Nie napisałem wcześniej, że miał to być rekord negatywny, czyli miałem nie zjeść ani jednego. Zjadłem jednego, bo mnie skusiła Agnieszka.

Dobrze, że nie mieszkamy w raju i był to pączek, a nie rajskie jabłko, bo wylądowalibyśmy pod mostem… Nie pod mostem, w Zbrosławicach mostów nie ma. Tułalibyśmy się po świecie. Ja jednak mam jakąś karę za skuszenie się na owoc… na pączek zakazany. Jutro do pracy skoro świt.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.