blog
nowe wpisy
16-Maj-2017 (21.27), autor: Jan Drechsler

#11172. Nie chwalmy dnia

Jest wieczór, siedzę przed ekranem laptopa i rozmyślam, robię mały rachunek sumienia. Wydaje mi się, że nic nie zrobiłem, że cały dzień przebimbałem bez efektu. Kiedy jednak przemierzę akcję dnia godzinę po godzinie, obraz staje się bardziej optymistyczny.

Nie chwalmy dnia przed zachodem… i wcale zamiaru nie mam. Bardziej adekwatne powinno być przeinaczone przysłowie o takiej treści: nie gańmy dnia przed zamknięciem laptopa. Jeśli parzą mnie opuszki podczas dotykania klawiszy, to wiem, że coś jednak zrobiłem.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.