blog
nowe wpisy
19-Lipiec-2019 (20.30), autor: Jan Drechsler

#22864. Nie lubię tego dnia!!!

​Dzisiejsza data będzie mi się źle kojarzyła do końca moich dni. W 2011 roku doszło do tąpnięcia w Bytomiu, a skutki odczuwamy do teraz. Nie lubię tego dnia i koniec! Tyle lat upłynęło, a ja widzę to jakby było dzisiaj. Każdy szczegół wydarzeń i rozmów. Jednak nie ma co narzekać, jest nieźle, niektórzy dostępują większych tragedii, niepowodzeń i rozterek.

A o trwającym nadal dniu nie mogę stanowczo powiedzieć, że go nie lubię. Chociaż były momenty załamania dobrego samopoczucia. Kolejna noc, z krótkim snem dała się we znaki, a do tego skoki ciśnienia. Moja aktywność nieco się zachwiała chwil kilka.

Odebrałem u zakładzie optycznym okulary progresywne. Jeśli nie będę lubił tego dnia, to z pewnością nie z tego powodu. Faktem jest, że trzeba się przyzwyczaić, lecz wcale nie przez tydzień, czy dwa jak mi to niektórzy opowiadali. A może to ja tak szybko przyswajam nowości na nosie?

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.