blog
nowe wpisy
02-Listopad-2018 (20.59), autor: Jan Drechsler

#19241. Nie można? Można!

​Dzisiaj Zaduszki, przy cmentarzu św. Józefa ścisk na parkingach, przejść trudno. I niebezpiecznie, bo nerwowi kierowcy czasem tracą głowę zwłaszcza wtedy, gdy podczas manewrowania piesi pchają się z tyłu i przodu samochodu. Już kilka lat temu sugerowałem na blogu (pal sześć blog, bo niekoniecznie ktoś musi go czytać), rozmawiałem z samorządowcami, którzy przyznawali mi rację, że w cmentarne święta należałoby zrobić ruch jednokierunkowy wokół trzech głównych cmentarzy. Mimo przyznania mi racji, podobno nie można tego zrobić.

Wieczorem odwoziłem siostrę do Gliwic, gdyż wyjeżdżała do Niemiec autokarem. W Gliwicach wprowadzono ruch jednokierunkowy wokół cmentarza i jakoś nikt z tego nie robił sensacji, a jazda odbywa się tam także drogami administrowanymi przez różne samorządy. Tam jakoś można.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.