blog
nowe wpisy
13-Wrzesień-2019 (20.57), autor: Jan Drechsler

#23624. Nie powiem

Występ kolejny, spore przedsięwzięcie, niby na uboczu, bo w Syryni za Wodzisławiem Śląskim, ale impreza szykuje się sporych rozmiarów. Nie powiem, że emocje nie są spore, od rana rozkładają się z estradą, do tego cała instalacja potrzebna do scenografii, o telewizji nie wspomnę, bo z tą mam kontakt od kilku dni, co chwila coś jest potrzebne. Tym razem jest to TVP3, nasza katowicka.

Do tych emocji związanych z przygotowaniem wszystkiego dochodzi zagadka, jak całość wyjdzie z nową muzyką, z nowym kompozytorem i szefem bandu. Też nowego, bo kapela jest zupełnie inna, to zrozumiałe w nowych układach. Nie powiem, że dawne utwory były złe, bo popełniłbym grzech fałszu. Jednak teraz pracuje się zupełnie inaczej, czyli normalnie.

Już nic więcej nie powiem, na recenzję nowego wydania przyjdzie czas. A to już jutro o godz. 18:00

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.