blog
nowe wpisy
16-Listopad-2018 (21.32), autor: Jan Drechsler

#19449. Nie problem?

Obudzenie się w czasowych okolicach godziny 4:00 nie stanowi dla mnie problemu. Nie mając wątpliwości, nastawiłem jednak budzenie, żeby spać spokojnie. Zawsze tak czynię, a to co wiem nie jestem odosobniony. Człowiek chce mieć pewność, że nie spóźni się do pracy, którą musi zacząć o wcześniejszej porze.

Problemem będzie zmuszenie się do wyjścia, do jazdy przez ciemności, a do tego chłód! Chociaż lubię zimno, to jednak skomasowanie trzech bodźców może budzić odrazę. Trzech? Tak, wstanie o świcie, niewiadoma pogoda środka listopada, a do tego konieczność pracy w sobotę. Ładnie zaczyna się ten weekend.

Koniec narzekania… Ogólnie jest świetnie, nic tylko się cieszyć. Raczej pocieszać.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.