blog
nowe wpisy
12-Luty-2018 (21.12), autor: Jan Drechsler

#15378. Nie spodziewałem się

​Wstawienie fotki utopca na Facebooku traktowałem jako mały żarcik, delikatną prowokację. Och! Prowokacją tego nazwać nie można, bardziej kokieteryjną demonstracją postaci, która mnie fascynuje od wielu lat. Od młodości prawdę mówiąc. Nie spodziewałem się, że dostanie tyle polubień.

Zapytany dzisiaj, dlaczego zrobiłem utopca, powiedziałem zgodnie z prawdą, że w dalszym ciągu marzy mi się zbiór opowiadań dla dzieci. Wierzę, że kiedyś coś takiego zrobię, a raczej powinienem użyć liczby mnogiej. Zrobimy cudną książeczkę. Zmontuję zespół, dzięki któremu znowu odżyją Utopce Doliny Dramy. A wszystko dlatego, że nie spodziewałem się takiej popularności utopca.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.