blog
nowe wpisy
09-Październik-2017 (17.32), autor: Jan Drechsler

#13365. Nie wyszło

W środowisku osób z branży spożywczej i gastronomicznej chciałem zabłysnąć pomysłowością.

- A jakby tak zorganizować katering dronami? Wystarczyłoby posłać zamówienie i otworzyć oko w jadalni - powiedziałem licząc na aplauz. Nie wyszło!

Okazało się, że już w Chinach o tym myślą i realizują. Swoją drogą, ciekawe co stanie się, kiedy dwa drony się zderzą i komuś na ten przykład żur wyleje się na przednią szybę w samochodzie, a przechodniowi spadnie na głowę rodzinna porcja spaghetti bolognese?

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.