blog
nowe wpisy
09-Lipiec-2018 (21.16), autor: Jan Drechsler

#17568. Nie zawsze jest dobrze

​Również nie zawsze jest spokój! Zwłaszcza jak jest niedobrze, to jest niespokojnie. Mam za swoje, za lata bałaganienia, za wynoszenia wszelakich niepotrzebnych rzeczy w podziemia. Teraz będę cierpiał. Jutro zaczynamy remont piwnicy, co właśnie oznacza, że nie będzie dla mnie dobrze. Zostanę zmuszony do pewnych czynności, których nie znoszę. Według mojej teorii, właśnie piwnica jest po to, żeby robić w niej bałagan.

Trudno, jakoś wytrzymam, a nawet po zastanowieniu podoba mi się koncepcja posprzątania wszystkiego. Dlaczego? Proste, będę miał znowu gdzie wynosić niepotrzebne… chwilowo niepotrzebne przedmioty.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.