blog
nowe wpisy
19-Sierpień-2019 (20.46), autor: Jan Drechsler

#23237. Nie zdążyłem!

​Chciałem wziąć udział w konkursie “Sperzwierzaki w obiektywie”, ale nie zdążyłem zrobić zdjęcia. Powodem nie była moja nieudolność, ale mój zwierzak wykazuje nieprzeciętną żywotność i nie byłem w stanie go dopaść obiektywem. Teraz też nie potrafię, bo ucieka albo jest tam, gdzie łapiąc go, mogę narobić sporo szkody.

Tym zwierzakiem, wiernym, ale niesfornym towarzyszem moich wieczornych prac nie jest pies, kot, chomik. Nie są to ryby, a tym bardziej żółw, bo jego to bym chyba złapał. Moim superzwierzakiem jest natrętna mucha. Nie daję głowy, że co wieczór jest to ta sama, ale jeśli nie ona, to któraś z jej niezliczonego rodzeństwa. Codziennie jedna i upierdliwa do granic wytrzymałości moich nerwów. Zaraz chyba przestanę cokolwiek robić i zapoluję na nią aż do skutku.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.