blog
nowe wpisy
16-Czerwiec-2018 (20.16), autor: Jan Drechsler

#17259. Nie zwariowałem!

​Z pewnością nie, ale wciągnęły mnie futbolowe Mistrzostwa Świata. Jest na co popatrzeć, bo drużyny starają się albo wygrać, albo nie przegrać. Ktoś dzisiaj powiedział mądre słowa, że wszystko się może zdarzyć, bo to zawody wysokiej rangi i słabych nie ma w Rosji. Świetnie zaprezentowała się Islandia remisując z Argentyną, a przynajmniej w pierwszej połowie, którą obejrzałem.

Drugiej części pojedynku Islandia - Argentyna nie widziałem, bo pojechałem sobie do Parku Wodnego. Ze szczęścia mało nie zwariowałem. W basenie pływackim pustka. Jaki był tego powód, nie trzeba być wielce mądry, żeby odpowiedzieć. Więcej osób wybiera kibicowanie przed telewizorem.

Zajmuję się wszystkim, a chyba zapomniałem o najważniejszym. Od kilku dni działają światła w Radzionkowie na skrzyżowaniu przy centrum handlowym. Myślę, że nie zwariowałem robiąc z tego spore wydarzenie. Kto tamtędy często jeździ, z pewnością jest zadowolony.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.