blog
nowe wpisy
08-Listopad-2018 (21.50), autor: Jan Drechsler

#19319. Nieco zamieszania

​W niektórych przypadkach nieco stało się dużym “nieco”. Podarowany dzień wolny od pracy 12 listopada nie wszystkich dotyczy i niekonieczne musi obowiązywać. Mnie dzień wolny dotyczy, bo w poniedziałek o świcie będę wolno udawał się do normalnych obowiązków.

W pełni rozumiem ustawowy cel, ale o ile wiem, o szczególnym znaczeniu Święta Niepodległości w bieżącym roku wiadome było nie tylko od kilku miesięcy, ale i lat. Sejm postąpił tak, jakby chodziło o zapomogę dla poszkodowanych w klęsce żywiołowej.

A może były takie właśnie intencje…?

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.