blog
nowe wpisy
28-Luty-2020 (21.35), autor: Jan Drechsler

#26083. Niecodzienne zjawiska

​Do takich należą niektóre imprezy z różnych dziedzin sztuki. Pewnym niecodziennym zjawiskiem było dzisiaj otwarcie w nakielskim pałacu wystawy prac Tarnogórskiej Grupy Fotograficznej. Od dzisiaj można w CEKUŚ -u obejrzeć dzieła malowane obiektywem, bo tak właśnie nazywa się tak ekspozycja. Wśród prac twórców grupy wiszą zdjęcia Agnieszki. Jest co podziwiać.

Niecodziennym zjawiskiem, chociaż całkiem normalnym, był dzisiejszy opad śniegu. Kończy się luty, jeden z najcieplejszych jakie znam. Zachwycony białym szaleństwem zrobiłem kilka zdjęć.

Wracając do wystawy, muszę wspomnieć jedno ze zdjęć. Autorka uchwyciła niecodzienne zjawisko halo słonecznego. Cudowne.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.