blog
nowe wpisy
19-Styczeń-2020 (19.54), autor: Jan Drechsler

#25487. Niedziela… jak niedziela

​Taki sobie dzień pełen szarości i mżawki. Trochę rodzinnego nastroju, raczej smętnego, bo msza w intencji mojego ś.p. brata Józka. Zaplanowany spacer rozmył się jak reszta dnia, więcej jest wody w tym styczniu, niż nastroju zimowego.

Tę zapomnianą nieco porę roku przypomina jedynie Puchar Świata w skokach. Z przyjemnością patrzyło się na biel obiektu w Titisee-Neustadt. Rzucając okiem dalej w kierunku miasta widać było, że i tam śnieg nie zawitał.

Na skoki patrzyło się z przyjemnością przede wszystkim dlatego, że znowu triumfował Dawid Kubacki. Kolejny skoczek, z którego Polska może być dumna. System szkoleniowy od momentu królowania Małysza na skoczniach dał fantastyczne efekty. Wprawdzie inni zawodnicy, prócz Żyły, wypadli niespecjalnie dobrze, ale jestem pewien, że gdyby trzeba było, to są w stanie sprężyć się maksymalnie.

Co więcej? Nic! Niedziela jak niedziela, dzień odpoczynku.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.