blog
nowe wpisy
02-Luty-2019 (20.26), autor: Jan Drechsler

#20412. Niepowodzenie

​Od dłuższego czasu jestem nagabywany (nie napiszę, że molestowany, bo ostatnio ma to zabarwienie wiadomo jakie) telefonicznie na przedłużenie umowy abonamentu w telefonii komórkowej. Nie lubię takich spraw załatwiać przez telefon, mam jakieś dziwne uprzedzenie, wydaje mi się, że zrobią mnie w konia. Może to i głupie, ale taki już jestem i koniec.

Na początku tygodnia zadzwoniła pani z salonu T-Mobile i zaprosiła na konkretne rozmowy. To zaakceptowałem i dzisiaj wybrałem się z główną konsultantką do spraw telefonii. Przedtem jeszcze Agnieszka chciała sprawdzić ofertę aparatów i już coś zazgrzytało w logowaniu na moim koncie. Okazało się, że w kwaterze głównej firmy, czy gdzieś z boku był pożar i system szwankuje. Nie daliśmy za wygraną, pojechaliśmy do salonu. Wyprawa zakończyła się niepowodzeniem, bo faktycznie spora awaria uniemożliwiła jakiekolwiek działanie.

Widocznie jest to znak sił wyższych, że mam pozostać przy dotychczasowym telefonie.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.