blog
nowe wpisy
18-Kwiecień-2017 (19.57), autor: Jan Drechsler

#10727. Nietypowy tydzień

Zaczął się tydzień pracy odbiegający od normy, jak zwykle następuje to po Wielkanocy. Poniedziałek tak się spóźnił, że pokrył się z wtorkiem. W pracy niezupełnie, bo gdybym musiał w jednym dniu wykonywać czynności z poniedziałku i wtorku, pewnie jeszcze teraz nie miałbym fajrantu.

Zakładając, że poniedziałek spóźnił się, to jaki mam mieć stosunek do wiosennego ataku zimy? Nie daj Bóg, że przyszła za wcześnie, bo chociaż niskie temperatury nie uważam za anomalię pogodową, a śnieg za wybryk natury, to jednak liczyłem na lepszą aurę. Widocznie liczyć nie potrafię. Całe szczęście, że ociągałem się z wymianą opon w samochodach. Diabli wiedzą czy jutro nie trzeba będzie brnąć po osie w śniegu, a tak zapowiadali w publikatorach.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.