blog
nowe wpisy
20-Wrzesień-2019 (15.10), autor: Jan Drechsler

#23741. Niezrozumiałe dla mnie

W mediach ukazują się spoty, które mają nakłaniać do pójścia na wybory. Przelewa się w związku z tym fala krytyki, bo forma tego budzi kontrowersje.

Jest dla mnie niezrozumiałe dlaczego wybrano taką ideę, która sugeruje naśmiewanie się z pewnych ułomności, czy chorób. Chciałby się powiedzieć ewangeliczne słowa Jezusa - błogosławieni ubodzy w duchu, ale akurat one są także źle nieraz interpretowane, bo albo nie do końca zrozumiałe, albo wprost bezmyślnie wytłumaczone.

W takich przypadkach chciałoby się powiedzieć:

- Zacznijcie się normalnie zachowywać!

Tak, ale wtedy będę posądzony, że wspaniałych aktorów uważam za nienormalnych, a to już jest język nienawiści.

Żałosne elity.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.