blog
nowe wpisy
12-Październik-2018 (21.10), autor: Jan Drechsler

#18945. No tak…!

Piątek był w czwartek, czyli jak wiadomo wczoraj strzelił pierwszą bramkę. Nie ostatnią dla Polski, bo drugą wpakował Błaszczykowski i wszystko byłoby pięknie, gdyby nie to, że Portugalia zdobyła trzy gole. Tak niewiele więcej, a jednak sporo. No tak… !

Wczoraj i dzisiaj przejeżdżałem Miejską Dąbrową w Bytomiu. Szkoda, że nie było już w Stolarzowicach ostrzeżeń, że na końcu drogi prowadzone są roboty, bo jechałbym inną trasą. Inna sprawa, że przepustowość nie dręczyła kierowców specjalnie długim oczekiwaniem na przejazd. Cieszyć się należy z tego, co było tam robione. Remontowano tory kolei wąskotorowej, mam nadzieję, że bezpieczeństwo turystycznych przejazdów poprawi się znacznie. Pasjonaci dostali dofinansowanie, bo sami nie zrobiliby tej inwestycji. No tak, chęci działania tego typu pasjonatów potrzebuje sporo pieniędzy, ale jestem pewien sukcesu, bo w kilku miejscach władze zaryzykowały i są już efekty.

No tak…! Kampania wyborcza w gminie dotarła do punku zalepiania plakatów konkurencji. Też to będę robił aż do znudzenia, czyli do ciszy wyborczej.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.