blog
nowe wpisy
05-Luty-2019 (19.02), autor: Jan Drechsler

#20467. Nowa wystawa

​Byłem w Gliwicach, bowiem nadszedł czas najwyższy na zakończenie wystawy. Kolejny raz sprawdziła się prosta zasada, że szybciej wkłada się szopki do kartonów podczas likwidacji, niż szykując je do wydarzenia. I tak dobrze, że żaden karton nie pozostał pusty. Miałem takie przypadki, kiedy zarządzający lokum upychali moje prace prawie jak kapustę do kiszenia.

Teraz mam jednak inny problem, bo grozi mi krótka wystawa w niecodziennym miejscu. Gdzie? W moim aucie, bo okropnie nie chce mi się wyciągać kartonów.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.