blog
nowe wpisy
09-Lipiec-2019 (21.16), autor: Jan Drechsler

#22707. Nowe okulary

Jak ważnym zmysłem człowieka jest wzrok, chyba nie muszę wyjaśniać. Osobiście mam nieco doświadczenia z problemami związanymi z oczami, dlatego czasem przypomina mi się, że należy skontrolować czy coś nie dzieje się złego. Ostatnio kupione okulary okazały się, z lekka mówiąc, niewypałem. Zrobiłem błąd, bo w trakcie rekonwalescencji lewego oka zachciało mi się wymiany szkieł. Po krótkim czasie jakość widzenia uległa… poprawie i okulary nie zdawały egzaminu.

Dzisiaj zdecydowałem się na szkła progresywne, co będę sobie żałował, może pod ich wpływem nareszcie przejrzę na oczy w niektórych sprawach.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.