blog
nowe wpisy
12-Wrzesień-2019 (23.08), autor: Jan Drechsler

#23603. Nowe pomysły

​Nie wiem, czy takie nowe, bo miały być już kiedyś realizowane. Niestety nie było klimatu ku temu, żeby realizować. Do tego bariery natury personalnej były hamulcem, a nawet biegiem wstecznym.

Dzisiaj na próbie porozmawiałem chwilę z Pawłem, który powrócił do zespołu. Uzgodniliśmy, że po sobotnim spektaklu zastanowimy się nad repertuarem dla niego. Zastanawianie polegać będzie na przejrzeniu istniejących tekstów i ewentualnie napisanie nowych pod jego styl. Taka praca mnie uskrzydla.

Skrzydła to nie wszystko, niektóre ptaki są nielotami.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.