blog
nowe wpisy
20-Marzec-2018 (20.39), autor: Jan Drechsler

#16001. Nowe sukcesy

​Kolejny dzień z Martą, to mój osobisty sukces w wychowaniu żywieniowym wnuczki. Zjadała na kolację sześć parówek… koktajlowych, czyli dwie normalne. Zwykle zjada jedną dużą. Do tego pomidory, też koktajlowe. Czy to nie jakiś zły trend wychowawczy?

Żywienie niejadka to sztuka trudna, bo wymaga cierpliwości. Nakaz ukryty pod płaszczykiem humoru. Wydaje mi się, że Marcie ta metoda się podoba, bo nie protestuje, a wręcz ja to bawi.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.