blog
nowe wpisy
07-Lipiec-2019 (18.10), autor: Jan Drechsler

#22679. Nowe wyzwanie

​Oficjalnie rozpowiadam, że dałem się w kręcić w nowe wyzwanie, ale takie stawianie sprawy jest lekką kokieterią. Lubię kiedy jestem podpuszczany do działań, które mącą mój spokój. To leży w moim charakterze, działa jak chęć zdobycie trudnego szczytu przez himalaistę... Jasne, że skala trudności jest inna, tej mordęgi fizycznej z pewnością, bo z intelektualną, to bym podyskutował.

Mam pisać powieść, co nie jest aż takie odległe od moich możliwości, ale patrząc na realia, dostaję gęsiej skórki. Nie wiem ile ma ona mieć stron, nie wiem nic o finansowaniu, nie ma jeszcze koncepcji, nie mam wcale czasu, czyli… mam dogodne warunki do tworzenia, To lubię, im więcej problemów, tym efekt będzie lepszy.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.