blog
nowe wpisy
20-Listopad-2017 (21.06), autor: Jan Drechsler

#14044. Nowości

W środowisku rzuca się w oczy nowość atmosferyczna. Nowość jak na ten sezon, czyli pierwszy śnieg. Nie trzeba wytężać umysłu, żeby wiedzieć jaki będzie jego los. Już go nie ma, znaczy się, śniegu nie ma, bo los pozostał.

Wiele trwalszą nowością w środowisku jest rondo w Radzionkowie. Jest już na tyle ukończone, że ruch nie musi odbywać się wahadłowo. Ciekawe kiedy zakończą całą budowę obwodnicy. Jeśli zima zacznie się szybko i będzie mroźna, to prace opóźnią się.

Trzecią nowością są tematy rozmów w saunie. Zdecydowanie zostawiono tematy letnie, przyszła pora na narty. Już teraz jestem doskonale poinformowany gdzie i za ile jeździ się po śnieżnych stokach Europy.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.