blog
nowe wpisy
20-Marzec-2019 (15.14), autor: Jan Drechsler

#21048. Nowy samochód

​Nie ukrywam, że śni mi się nowy samochód. Mam taki kaprys i koniec. Nie twierdzę, że dotychczasowa bryka jest zupełnie do niczego, nie mam jej dosyć, ale czuję potrzebę odmiany towarzystwa na drodze. Dobrze napisałem, że śni mi się, bo na razie nawet o nim nie marzę. Różnica między powyższymi stanami uczuć jest spora. Marzenie jest konkretne, jest jakimś celem, natomiast sen ulotną mgiełką.

Mając w głowie sprawy natury motoryzacyjnej, zaczynam wymyślać głupoty z autami związane. Zapytałem dzisiaj kolegów, czy wiedzą jakie auto produkuje się w Radzionkowie? Od razu połapali się, że to zwariowany pomysł.

- No, gadaj! - popędzali, a ja zdradziłem tajemnicę.

- W Radzionkowie jest produkowany Cidroen.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.