blog
nowe wpisy
29-Grudzień-2019 (20.15), autor: Jan Drechsler

#25218. Nudna niedziela

​Tak mógłby ktoś powiedzieć, gdyby obserwował mnie przez okno. Siedzi sobie facet cały dzień przed komputerem i klepie w klawisze. Może on się nie nudzi, ale nudnie wygląda. Tu jest racja ja się nie nudziłem, na ekranie powstawała akcja.

Za oknem natomiast faktycznie nudy i szarzyzna. Kłęby chmur przesuwają się po niebie, śnieg się obraził, a jego pierwociny leżą, bo dogadały się z mrozem.

Już mam dosyć dni wolnych, ale bezwolnych. Znudziłem się do tego stopnia, że z przyjemnością jutro pojadę do pracy.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.