blog
nowe wpisy
07-Wrzesień-2019 (21.19), autor: Jan Drechsler

#23528. Obcinka

Jeśli chodzi o porządkowanie uwłosienia na głowie, mam ostatnio pewną zasadę. Jeśli muszę używać grzebienia po wyjściu z pływalni, to znaczy, że powinienem złożyć wizytę u fryzjera. Dlatego irytując się kosmykami sterczącymi nad uszami zdecydowałem się skrócić trawnik na głowie. Zadzwoniłem wczoraj do zakładu i okazało się, że jest jeszcze wolny termin. Super, połowa sukcesu.

Dzisiaj pojechałem do Tarnowskich Gór nieco wcześniej, bo prawdę mówiąc zapomniałem na którą konkretnie godzinę umówiłem się. Poza tym są GWARKI, więc chciałem też pokręcić się wśród straganów.

Na Placu Wolności spotkałem Basię i Mariusza. Właściwie to oni mnie spotkali, bo zagapiłem się na coś, a oni mnie zaskoczyli od tyłu.

- Co, na GWARKI przyjechałeś? - padło pytanie.

- I tak, i nie. Bardziej interesuje mnie fryzjer - odpowiedziałem i wyłuszczyłem sens mojego szlajania się między straganami.

- Wcale nie masz długich włosów - rzekła Basia.

- Nie, ale mam okropny nieład.

- Co się przejmujesz, moje włosy też sterczą - Basia ciągnęła nadal swoją opinię na temat owłosienia

- Tak, ale twój nieład jest fryzurą, a mój brakiem uczesania - rzekłem i temat został ucięty.

Włosy zresztą też pół godziny później.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.