blog
nowe wpisy
20-Czerwiec-2019 (20.48), autor: Jan Drechsler

#22415. Obiad

​Dzisiejsze święto Bożego Ciała było pierwszym dniem kolejnego już w tym roku długiego weekendu. Na obiad zapowiedzieli się nasi młodzi ze Szczerbic, co oczywiście sprawiło wielką radość. Mankamentem jedynie był ten obiad, bo w temperaturze piekła komu się chce pitrasić w kuchni. Decyzja była jednomyślna - idziemy do restauracji. Długo nie kombinowaliśmy, gdzie pójść, moja propozycja została zaakceptowana przez Królową Matkę, więc zarezerwowałem stolik w niedawno otwartym lokalu w Zbrosławicach.

Wyprawy konsumenckiej nie żałujemy. Jedzenie było bardzo dobre, obsługa sprawna i grzeczna, bez zbędnej sztuczności. Najważniejszym, wręcz fantastycznym dla klientów z małolatami jest tam kącik zabawowy dla maluchów. Istne przedszkole, miałem nawet obawy, że Staszek i Antek nie będą chcieli jeść, a jedynie bawić się w grupie rówieśników.

Z pewnością kolejną zaletą restauracji jest spora przestrzeń. Stoliki są tak oddalone, że można swobodnie rozmawiać. Otoczenie zewnętrzne także dobrze zaprojektowane, możliwa konsumpcja pod chmurką w otoczeniu zieleni.

Zalet nowych czasów jest sporo, swobodny rozwój gastronomii pokazuje, że konkurencja daje efekty. Cieszy fakt, że podnosi się standard życia rodzin, o czym świadczą właśnie takie świąteczne obiady rodzin wielodzietnych.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.