blog
nowe wpisy
13-Marzec-2018 (19.01), autor: Jan Drechsler

#15894. Od trzech do dwóch

​Jeśli ktoś miał dzisiaj pecha z ze względu na datę, to z pewnością nie Kamil Stoch i Dawid Kubacki. 13 marca na skoczni w Lillehammer to triumf polskich zawodników. Po pierwszej serii było nawet trzech na początku tabeli, iluzoryczny pech dotknął Stefana Hulę i z trzeciego miejsca wylądował na dziewiątym. Trudno, jemu się nie udało, ale miejsce w pierwszej dziesiątce jest także sukcesem.

Jak sobie przypomnę poziom skoczków polskich z epoki przed Małyszem, to oczy przecieram, bo wierzyć się nie chce. Wiara czyni cuda, a praca realia. Realia na skoczniach świata są cudowne dla Polski.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.